10,000+ Sold Properties
- Default
- Most Recent
- Price-Highest
- Price-Lowest
- Beds (Most)
- Baths (Most)
- Year Built (Newest)
- 1/26 26

closed
$334,900
8.9%$305,000
3 Beds2 Baths1,690 SqFt125 12Th AVE, Shalimar, FL 32579
Single Family Home
Listed by Timothy G Whittemore LPT Realty LLC
- 1/14 14

closed
$220,000
2.3%$215,000
2 Beds2 Baths1,090 SqFt4010 Dancing Cloud CT #391, Destin, FL 32541
Condo
Listed by Timothy G Whittemore LPT Realty LLC
- 1/24 24

closed
$235,000
$235,000
2 Beds3 Baths1,329 SqFt1810 Pointed Leaf LN, Fort Walton Beach, FL 32547
Single Family Home, Townhouse
Listed by Timothy G Whittemore LPT Realty LLC
- 1/27 27

closed
$304,900
1.6%$300,000
3 Beds2 Baths1,224 SqFt714 Little Crescent ST, Fort Walton Beach, FL 32547
Single Family Home
Listed by Timothy G Whittemore LPT Realty LLC
- 1/49 49

closed
$499,900
3.0%$515,000
3 Beds3 Baths2,546 SqFt2245 Las Vegas TRL, Navarre, FL 32566
Single Family Home
Listed by Timothy G Whittemore LPT Realty LLC
- 1/31 31

closed
$299,550
2.8%$308,000
3 Beds2 Baths1,262 SqFt26 Stowe RD, Mary Esther, FL 32569
Single Family Home
Listed by Timothy G Whittemore LPT Realty LLC
- 1/24 24

closed
$275,000
1.8%$280,000
3 Beds2 Baths1,110 SqFt478 Asa Marie CT, Mary Esther, FL 32569
Single Family Home
Listed by Timothy G Whittemore LPT Realty LLC
- 1/17 17

closed
$55,000
5.5%$52,000
4.03 Acres000 Holbrook LN, Laurel Hill, FL 32567
Vacant Land
Listed by Timothy G Whittemore LPT Realty LLC
- 1/51 51

closed
$385,000
$385,000
3 Beds3 Baths1,943 SqFt718 Commanche DR, Fort Walton Beach, FL 32547
Single Family Home
Listed by Timothy G Whittemore LPT Realty LLC
- 1/39 39

closed
$334,000
$334,000
3 Beds2 Baths1,475 SqFt2162 Durell LN, Navarre, FL 32566
Single Family Home
Listed by Timothy G Whittemore LPT Realty LLC
- 1/40 40

closed
$349,900
3.4%$338,000
4 Beds3 Baths2,402 SqFt303 Vale LOOP, Crestview, FL 32536
Single Family Home
Listed by Timothy G Whittemore LPT Realty LLC
- 1/37 37

closed
$584,900
4.3%$560,000
3 Beds2 Baths1,324 SqFt732 Scenic Gulf DR #C204, Miramar Beach, FL 32550
Condo
Listed by Timothy G Whittemore LPT Realty LLC
- 1/32 32

closed
$285,000
$285,000
3 Beds2 Baths1,659 SqFt4439 Antioch RD, Crestview, FL 32536
Single Family Home
Listed by Timothy G Whittemore LPT Realty LLC
- 1/11 11

closed
$95,000
10.5%$85,000
5.49 Acres000 White Oak DR, Crestview, FL 32539
Vacant Land
Listed by Timothy G Whittemore LPT Realty LLC
- 1/50 50

closed
$369,900
2.9%$359,000
4 Beds2 Baths1,864 SqFt210 NW Bayou Woods DR, Fort Walton Beach, FL 32548
Single Family Home
Listed by Timothy G Whittemore LPT Realty LLC
- 1/16 16

closed
$175,000
8.6%$160,000
2 Beds2 Baths1,190 SqFt537 Schneider DR #UNIT C, Fort Walton Beach, FL 32547
Single Family Home, Townhouse
Listed by Timothy G Whittemore LPT Realty LLC
- 1/21 21

closed
$260,000
$260,000
3 Beds2 Baths1,164 SqFt1918 Squirrel PATH, Fort Walton Beach, FL 32547
Single Family Home
Listed by Timothy G Whittemore LPT Realty LLC
- 1/13 13

closed
$233,000
$233,000
2 Beds2 Baths948 SqFt1503 Greenacres BLVD #E, Fort Walton Beach, FL 32547
Single Family Home, Townhouse
Listed by Timothy G Whittemore LPT Realty LLC
- 1/59 59

closed
$359,000
1.9%$352,000
3 Beds2 Baths1,422 SqFt1842 Brick CIR, Fort Walton Beach, FL 32547
Single Family Home
Listed by Timothy G Whittemore LPT Realty LLC
- 1/37 37

closed
$284,900
1.8%$290,000
3 Beds2 Baths1,516 SqFt302 Rue Dianne, Mary Esther, FL 32569
Single Family Home
Listed by Timothy G Whittemore LPT Realty LLC
- 1/7 7

closed
$320,000
$320,000
3 Beds3 Baths1,882 SqFt1460 Bentley CIR, Fort Walton Beach, FL 32547
Single Family Home, Townhouse
Listed by Timothy G Whittemore LPT Realty LLC
- 1/39 39

closed
$389,900
0.6%$387,500
3 Beds2 Baths1,858 SqFt473 Sara AVE, Mary Esther, FL 32569
Single Family Home
Listed by Timothy G Whittemore LPT Realty LLC
- 1/31 31

closed
$419,900
$419,900
4 Beds3 Baths2,180 SqFt108 Gardner DR, Shalimar, FL 32579
Single Family Home
Listed by Timothy G Whittemore LPT Realty LLC
- 1/36 36

closed
$624,900
1.6%$615,000
3 Beds2 Baths1,307 SqFt732 Scenic Gulf DR #UNIT C102, Miramar Beach, FL 32550
Condo
Listed by Timothy G Whittemore LPT Realty LLC
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- ...
- 417